Tepelná čerpadla

Úspory i pohodlí s tepelným čerpadlem

 

Nejvhodnější náhrada pro domy s původním zdrojem tepla jako je elektrokotel, kotel na tuhá paliva nebo akumulační kamna. Instalací tepelného čerpadla získáte provozně až třikrát levnější zdroj tepla.

Zajistíme pro Vás zdarma technickou prohlídku objektu, návrh tepelného čerpadla, realizaci díla včetně všech revizí nutných pro řádný provoz.

Připravíme pro Vás zpracování a podání žádosti o poskytnutí dotace z dotačního NZÚ v souladu s podmínkami dotačního programu.

Tepelné čerpadlo
Tepelná čerpadla
  • Nejvhodnější náhrada pro domy s původním zdrojem tepla elektrokotel, kotel na tuhá paliva, akumulační kamna. Instalací tepelného čerpadla získáte provozně až třikrát levnější zdroj tepla.
  • Zajistíme pro Vás zdarma technickou prohlídku objektu, návrh tepelného čerpadla, realizaci díla včetně všech revizí nutných pro řádný provoz.
  • Připravíme pro Vás zpracování a podání žádosti o poskytnutí dotace z dotačního NZÚ v souladu s podmínkami dotačního programu.

Stačí nám pár údajů a ozveme se.  
Co bude následovat po telefonické konzultaci?

Přijedeme k vám
1. Přijedeme k vám

Nás specialista posoudí stav současného zařízení, stavební připravenost a doporučí nejvhodnější postup. Pracujeme s osvědčenými značkami.

Navrhneme řešení
2. Navrhneme řešení

Na základě technické prohlídky připravíme návrh a kalkulaci. Doba vypracování závisí na náročnosti zakázky, maximálně ale zabere šest dní.

Nainstalujeme tepelné čerpadlo
3. Nainstalujeme tepelné čerpadlo

Po odsouhlasení nabídky se domluvíme na termínu montáže. V týmu máme všechny potřebné profese, které se postarají o celý proces.

Napište nám zprávu

Osobní údaje
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské